Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

A K T U A L N O Ś C I

Zaproszenie na konferencję "Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości"

Zaproszenie na konferencję "Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości", która dla nauczycieli oraz osób zajmujących się sektorem edukacji w Polsce będzie okazją do debaty na temat nowoczesnych metod nauczania przedsiębiorczości. Bezpłatne wydarzenie, wsparte m.in. przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, odbędzie się 27 sierpnia br. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
W ramach inicjatywny organizowany jest konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra”, natomiast w maju uruchomiony został portal edukacyjny skierowany do nauczycieli, na którym rozpoczęto tworzenie bazy wiedzy. W kolejnej fazie pojawi się przeglądarkowa gra symulacyjna Managame, rozwijająca praktyczne umiejętności przedsiębiorcze w przystępnej i atrakcyjnej dla użytkowników formie.
Do naszej inicjatywy dołączyły już takie podmioty jak: PARP, Top500 Innovators, Uczelnia Łazarskiego, Politechnika Śląska, Perspektywy i wiele innych.
Publikacje naszych ekspertów na temat inicjatywy oraz aspektów związanych z nauką przedsiębiorczości pojawiają się szeroko w mediach. Artykuły mogą Państwo znaleźć pod adresem:
  • http://portal.managame.pl/media-o-nas.html

  • Zaproszenie na konferencję „Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości”
  • Program konferencji „Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości”
  • Baner
  • Odwiedza nas 27 gości oraz 1 użytkownik.