Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

Firmy współpracujące z opolskimi szkołami zawodowymi

Pokaż # 
Tytuł Odsłony
Piotr Szmondrowski 1070
Johnson Controls Polska Sp. z o.o. 1042
URZĄD GMINY SKARBIMIERZ Skarbimierz -Osiedle 1036
United Packaging Spółka Akcyjna - Packaging Rant Skarbimierz 986
VIDEO RECORD 1121
Firma Handlowo-Usługowa R. Matuszek i R. Matuszek s.c. Kwiaciarnia Julia 1102
TELEDOM-SZEFLIŃSKI 1304
USŁUGI BUDOWLANE Hergesell Zygmunt 1312
STORA; Stora Marcin; Zakład-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy 1054
CTI Telekom 1061
FLY BACK 1047
Biuro Podróży "Panorama" 1008
Ogród Botaniczny 1023
V-Motors Sp. z o.o. 1032
Hornet Sp. z o.o. 1053
Urząd Miasta we Wrocławiu, Wydział edukacji - Dział Budżetu Oświaty i Sprawozdawczości 919
Certic Marcin Paja 1290
Whirpool Polska S.A. 1036
Moon Przemysław Matecki 1094
DB Schenker 1016
Real Logistics 1096
TreflSped 1047
UNIVERSAL (SHOPLET.PL) 1048
Power Media 1102
MSI 1015
Mirosław Wróbel Sp. z o.o. 1085
OTTO Polska Sp. z o.o. 1120
JUR-BRUK; Jurczyk Michał 1026
Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. 1003
VIP CAR 1043
„Zielono mi” AMAK Maciej Krysta 1110
TRACK-W.S. s.c. 1027
Szara Willa 1025
Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa 954
Hotel Olimp 1009
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 953
Demonstracyjne Gospodarstwo Ekologiczne 1002
Studio Reklamy AGENDA 1000
Urząd Miejski w Białej 986
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej 1096
Jolanta Lignarska Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA CYBORGA 1042
DPS Klisino, Filia Boboluszki 1169
Gimnazjum nr 2 1032
Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi 907
Frapo dystrybucja Sp. z o.o. Sklep” POLOmarket” 1770
DAREX Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 1010
SPRZĘT REHABILITACYJNO-ORTOPEDYCZNY Agnieszka Kempińska 998
Bank Zachodni WBK I Oddział Brzeg 978
PPHU ROAN 1053
ELKARD Automatyka Przemysłowa Ryszard Kapcewicz 1118
Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A. 990
OBOnet Tomasz Obodziński 976
Mirosław Kłysz. Usługi budowlane 924
PPHU DOM-LUX Czesław Skulski 887
Security Consulting 936
Fundacja ROZWÓJ 916
Państwowe Gosp. Leśne Lasy Państwowe; Nadleśnictwo Brzeg 865
Elektrownia Opole 918
Górdżdże Cement SA 904
Górażdże Cement SA – Chorula 957
CZORA Spawanie specjalistyczne Patryk Czora 897
Zakład Ogólnobudowlany; Paweł Półtorak 977
INTERMATIK Mateusz Skucik 932
ZAKŁAD MURARSKI; Siano Teodor 925
MAXCON D.KOKOCIŃSKI K.MICHALSKI S.C. 906
F.U Markon; Malgorzata Sawajda 1046
Usługi informatyczne Marcin Szukiewicz 1101
DEK AUTOMATYKA Krzysztof Drzymota Projektowanie Systemów Automatyki Przemysłowej 936
P.T.H. Eksport-Import Alfred Morawiec 972
Transport Krajowy i Zagraniczny Import-Eksport Krzysztof Cichon 950
Mleczarnia Turek Sp. z o.o. Głubczyce 1210
Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A. 968
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe KOSMED ® Zbigniew Leżański 883
UMiG w Glubczycach 906
Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach 891
Zespół Szkół w Głuchołazach 881
Hotelik SUDETY 938
ZAKŁAD MURARSKI Jendryca Marcin 966
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Piotr Sawka 1032
Stajnia za Tamą 929
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjnym Ziemowit Spa & Wellness 883
STEGU Spółka z o.o 981
Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych Gołębiowscy 1129
MARGO-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE Marzena Semeniuk 941
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polmar 905
Cewe Color 973
Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. 966
„Koma” Maria Kostoń, Ilona Mrozek, Waldemar Mrozek Spółka Jawna 918
UMiG Kędzierzyn-Koźle 863
UMiG Kędzierzyn-Koźle 912
Draft. Magiera D. 948
Ekoncept - technologie informatyczne 904
Spółka Petrochemia-Blachownia S.A. 1086
For.Car Sp. z o.o. 900
Hotel SPAŁKA 1082
Studio Reklamy VALDEX s.c ; Barbara Ziora i Waldemar Sisin 920
POS-SYSTEMS 939
ALDERAN 973
FAMAK 930
BETAFENCE SP. Z O.O 955
Firma Remontowo-Budowlana Eurobud Sylwia Gładysz 890
Chespa Klisze 896
Drukarnia SADY 918
Paul Schockemohle Logistic Polska Sp z o.o. 889
POM 861
Metsa Group (Krapkowice) 948
Multiserwis Sp. z o. o. 1020
P.P.H.U „MATYSEK” 862
Stowarzyszenie Delta JuraPark Krasiejów 882
A&M Artur Pawletko 872
Urząd Gminy w Lubrzy 967
Zakład Energetyki Cieplne Sp. Z. o. o. 806
URZĄD GMINY W LUBSZY 926
Usługi Elektroenergetyczne Tarkowski Marek 1057
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych ELMAN Sp. z o.o 903
UNI-TEC Dorian Klimczyk 963
NB Polska Sp. z.o.o. Oddział w Namysłowie 1033
NESTLE 902
BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o. 855
Zakład Murarski Joachim Kachel 1036
Bitkomputer 894
Autoryzowany Dealer Forda P.P.U.H. BUSTAN 878
Auto Centrum Nysa-Auto Lellek Group Sp. z o.o. 976
CoCon Systemy komputerowe 847
FM Polska Sp. z o.o. Platforma Logistyczna w Olszowej 880
P.H.U.T,,FABO” Franciszek Buczkowski 1080
ELEKTRO Grzegorz Bubała 866
Fotex (Faxon-Color) 926
LANKO Małgorzata Landau 1062
Drukarnia Pro Media 895
Jacek Olender Agencja Wydawnicza Olender-Press 966
Opolgraf S.A. 927
PROFIL 905
Drukarnia Smolarski 850
OPOLCOM 948
ABM VIDEO FOTO PROFESSIONAL 799
NET CONCEPT 1070
Opolske Centrum Logistyczne 928
Piomar Sp. z o.o. 925
Tower Automotive Poland 847
HFG Polska Sp. z o.o. 1003
Fabryka Aparatury i Urządzeń „FAMET” S.A. 1065
Brökelmann Polska Sp. z o.o 849
Atabajt Roik, Słowik,Mazurkiewicz sp.j. 872
OZAS-ESAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 836
Paris Engineers Sp. z o. o. 1024
ZETO Opole Sp. z o.o 955
Schiedel Sp. z o.o. 840
Animex Foods Sp. z o.o. S.K.A. Oddział w Opolu 1036
UM Opole - REFERAT NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA 943
Anna S.C. Biuro Rachunkowe Anna Sitarczyk-Czajkowska i Czesław Czajkowski 892
TVP Opole 873
KRAFT 1048
Starostwo Powiatowe w Opolu 868
Monier-Braas Sp. Z o.o. 913
BIL Sp. z o.o 914
USŁUGI MALARSKIE; Schichta Waldemar 836
PRODIN 886
Hotel i Restauracja SALVE 990
Famad 988
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu 1764
TRACK WS s.c. 1676
Radio Opole 1682
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego 1805
Nadleśnictwo Wisła 1812
Rezydencja Prezydenta RP Zamek w Wiśle 1638
Ludowy Klub Jeździecki LEWADA 1756
B + K Polska Sp. z o. o. 1719
LTC ELTETE-POLSKA Sp. z o.o. 1691
PHU EuroNetComp 1757
Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A. 1450
System EG 1543
Elrec 1500

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.