Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

Firmy współpracujące z opolskimi szkołami zawodowymi

Pokaż # 
Tytuł Odsłony
Piotr Szmondrowski 1001
Johnson Controls Polska Sp. z o.o. 970
URZĄD GMINY SKARBIMIERZ Skarbimierz -Osiedle 968
United Packaging Spółka Akcyjna - Packaging Rant Skarbimierz 922
VIDEO RECORD 1054
Firma Handlowo-Usługowa R. Matuszek i R. Matuszek s.c. Kwiaciarnia Julia 1028
TELEDOM-SZEFLIŃSKI 1231
USŁUGI BUDOWLANE Hergesell Zygmunt 1234
STORA; Stora Marcin; Zakład-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy 983
CTI Telekom 993
FLY BACK 980
Biuro Podróży "Panorama" 934
Ogród Botaniczny 957
V-Motors Sp. z o.o. 964
Hornet Sp. z o.o. 979
Urząd Miasta we Wrocławiu, Wydział edukacji - Dział Budżetu Oświaty i Sprawozdawczości 849
Certic Marcin Paja 1217
Whirpool Polska S.A. 972
Moon Przemysław Matecki 1016
DB Schenker 947
Real Logistics 1027
TreflSped 972
UNIVERSAL (SHOPLET.PL) 967
Power Media 1031
MSI 952
Mirosław Wróbel Sp. z o.o. 996
OTTO Polska Sp. z o.o. 1061
JUR-BRUK; Jurczyk Michał 950
Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. 921
VIP CAR 975
„Zielono mi” AMAK Maciej Krysta 1030
TRACK-W.S. s.c. 954
Szara Willa 960
Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa 891
Hotel Olimp 958
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 897
Demonstracyjne Gospodarstwo Ekologiczne 948
Studio Reklamy AGENDA 938
Urząd Miejski w Białej 922
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej 1036
Jolanta Lignarska Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA CYBORGA 973
DPS Klisino, Filia Boboluszki 1110
Gimnazjum nr 2 969
Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi 852
Frapo dystrybucja Sp. z o.o. Sklep” POLOmarket” 1706
DAREX Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 945
SPRZĘT REHABILITACYJNO-ORTOPEDYCZNY Agnieszka Kempińska 927
Bank Zachodni WBK I Oddział Brzeg 914
PPHU ROAN 997
ELKARD Automatyka Przemysłowa Ryszard Kapcewicz 1063
Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A. 928
OBOnet Tomasz Obodziński 916
Mirosław Kłysz. Usługi budowlane 860
PPHU DOM-LUX Czesław Skulski 835
Security Consulting 891
Fundacja ROZWÓJ 872
Państwowe Gosp. Leśne Lasy Państwowe; Nadleśnictwo Brzeg 820
Elektrownia Opole 871
Górdżdże Cement SA 851
Górażdże Cement SA – Chorula 910
CZORA Spawanie specjalistyczne Patryk Czora 848
Zakład Ogólnobudowlany; Paweł Półtorak 929
INTERMATIK Mateusz Skucik 888
ZAKŁAD MURARSKI; Siano Teodor 880
MAXCON D.KOKOCIŃSKI K.MICHALSKI S.C. 851
F.U Markon; Malgorzata Sawajda 994
Usługi informatyczne Marcin Szukiewicz 1059
DEK AUTOMATYKA Krzysztof Drzymota Projektowanie Systemów Automatyki Przemysłowej 892
P.T.H. Eksport-Import Alfred Morawiec 885
Transport Krajowy i Zagraniczny Import-Eksport Krzysztof Cichon 899
Mleczarnia Turek Sp. z o.o. Głubczyce 1146
Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A. 922
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe KOSMED ® Zbigniew Leżański 837
UMiG w Glubczycach 863
Ośrodek Pomocy Społecznej w Głubczycach 852
Zespół Szkół w Głuchołazach 838
Hotelik SUDETY 887
ZAKŁAD MURARSKI Jendryca Marcin 921
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Piotr Sawka 984
Stajnia za Tamą 878
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjnym Ziemowit Spa & Wellness 839
STEGU Spółka z o.o 936
Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych Gołębiowscy 1068
MARGO-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE Marzena Semeniuk 894
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polmar 856
Cewe Color 923
Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o. 920
„Koma” Maria Kostoń, Ilona Mrozek, Waldemar Mrozek Spółka Jawna 877
UMiG Kędzierzyn-Koźle 822
UMiG Kędzierzyn-Koźle 877
Draft. Magiera D. 899
Ekoncept - technologie informatyczne 861
Spółka Petrochemia-Blachownia S.A. 1045
For.Car Sp. z o.o. 848
Hotel SPAŁKA 1037
Studio Reklamy VALDEX s.c ; Barbara Ziora i Waldemar Sisin 859
POS-SYSTEMS 892
ALDERAN 927
FAMAK 876
BETAFENCE SP. Z O.O 908
Firma Remontowo-Budowlana Eurobud Sylwia Gładysz 853
Chespa Klisze 847
Drukarnia SADY 870
Paul Schockemohle Logistic Polska Sp z o.o. 840
POM 818
Metsa Group (Krapkowice) 899
Multiserwis Sp. z o. o. 979
P.P.H.U „MATYSEK” 820
Stowarzyszenie Delta JuraPark Krasiejów 833
A&M Artur Pawletko 823
Urząd Gminy w Lubrzy 914
Zakład Energetyki Cieplne Sp. Z. o. o. 760
URZĄD GMINY W LUBSZY 875
Usługi Elektroenergetyczne Tarkowski Marek 1015
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych ELMAN Sp. z o.o 846
UNI-TEC Dorian Klimczyk 909
NB Polska Sp. z.o.o. Oddział w Namysłowie 980
NESTLE 853
BROWAR NAMYSŁÓW Sp. z o.o. 805
Zakład Murarski Joachim Kachel 990
Bitkomputer 845
Autoryzowany Dealer Forda P.P.U.H. BUSTAN 827
Auto Centrum Nysa-Auto Lellek Group Sp. z o.o. 928
CoCon Systemy komputerowe 807
FM Polska Sp. z o.o. Platforma Logistyczna w Olszowej 832
P.H.U.T,,FABO” Franciszek Buczkowski 1025
ELEKTRO Grzegorz Bubała 821
Fotex (Faxon-Color) 881
LANKO Małgorzata Landau 997
Drukarnia Pro Media 848
Jacek Olender Agencja Wydawnicza Olender-Press 909
Opolgraf S.A. 880
PROFIL 857
Drukarnia Smolarski 802
OPOLCOM 888
ABM VIDEO FOTO PROFESSIONAL 749
NET CONCEPT 1015
Opolske Centrum Logistyczne 885
Piomar Sp. z o.o. 874
Tower Automotive Poland 791
HFG Polska Sp. z o.o. 953
Fabryka Aparatury i Urządzeń „FAMET” S.A. 1016
Brökelmann Polska Sp. z o.o 804
Atabajt Roik, Słowik,Mazurkiewicz sp.j. 815
OZAS-ESAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 787
Paris Engineers Sp. z o. o. 985
ZETO Opole Sp. z o.o 900
Schiedel Sp. z o.o. 791
Animex Foods Sp. z o.o. S.K.A. Oddział w Opolu 973
UM Opole - REFERAT NIERUCHOMOŚCI SKARBU PAŃSTWA 902
Anna S.C. Biuro Rachunkowe Anna Sitarczyk-Czajkowska i Czesław Czajkowski 837
TVP Opole 816
KRAFT 1007
Starostwo Powiatowe w Opolu 830
Monier-Braas Sp. Z o.o. 867
BIL Sp. z o.o 871
USŁUGI MALARSKIE; Schichta Waldemar 798
PRODIN 838
Hotel i Restauracja SALVE 948
Famad 951
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu 1724
TRACK WS s.c. 1635
Radio Opole 1641
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego 1761
Nadleśnictwo Wisła 1772
Rezydencja Prezydenta RP Zamek w Wiśle 1601
Ludowy Klub Jeździecki LEWADA 1716
B + K Polska Sp. z o. o. 1682
LTC ELTETE-POLSKA Sp. z o.o. 1646
PHU EuroNetComp 1714
Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A. 1401
System EG 1497
Elrec 1461

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.