Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji
Kształcenie Zawodowe
Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

Konferencja metodyczna dla nauczycieli kształcenia zawodowego

Zaproszenie na konferencję.

Pracownia Kształcenia Zawodowego Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu wraz z doradcami metodycznymi serdecznie zapraszają nauczycieli szkół województwa opolskiego, prowadzących kształcenie zawodowe na konferencję metodyczną Planowanie pracy nauczyciela kształcenia zawodowego w odniesieniu do Krajowych Ram Kwalifikacji i podstawy programowej kształcenia w zawodach”, która odbędzie się w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu ul. Głogowska 27, w dniu 14.12.2015r. o godzinie 14:30.

 

 

Program konferencji.

 

Godz. 14:30 – 15:30  Sala 1.7

Krajowe Ramy Kwalifikacji a efekty kształcenia w zawodach – doradca metodyczny Elżbieta Gabis i nauczyciel konsultant Mieczysław Biel

 

Godz. 15:30 – 17:00 Sala 1.34
zajęcia warsztatowe:

Grupa 1 – Tworzenie prezentacji w Prezi, jako sposób na ciekawsze lekcje w kształceniu zawodowym. – nauczyciel konsultant Bronisława Niespor

Grupa 2 – Kluczowe kompetencje w konstruowaniu kariery – nauczyciel konsultant Elżbieta Jurkowska

Zapisy ze wskazaniem grupy warsztatowej proszę kierować drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 grudnia 2015 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupach warsztatowych obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu proszę podać:

Imię Nazwisko

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Nazwę szkoły

Nauczany przedmiot.

Oraz obowiązkowo klauzulę:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów organizacyjnych i administracyjnych Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu. Mam świadomość przysługującego mi prawa wglądu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane podaję dobrowolnie.

Dodatkowe informacje udziela Mieczysław Biel tel. 608869204, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.